Výživové doplnky Herbalife sú zamerané na podporu celého organizmu. Hlavným zameraním firmy Herbalife je podpora redukcie váhy.
Škálu doplnkov na podporu chudnutia vedie výživový kokteil Herbalife Formule 1 – nízkoenergetický proteínový nápoj s kompletným a vyváženým obsahom živín, vitamínov, minerálov a hlavne – čo väčšina potravinových doplnkov chýba – extraktov bylín so špecifickými účinkami na zdravie.

Bežná strava dnešného moderného človeka chýba dostatok vitamínov a minerálov a ich správne pomery a na udržanie fyzickej i duševnej kondície sme teda odkázaní na ich doplňovanie na potrebnú mieru potravinovými doplnky. Herbalife je v tomto prípade ideálnym riešením pretože nám zabezpečia dostatočné množstvo živín a to aj v období chudnutia, v ktorom sa už aj tak nedostatočné zásobovanie organizmu ešte zníži vďaka redukčnej diéte.

Zaradenie produktov Herbalife do redukčného programu teda vedie k zníženiu váhy bez zaťaženia organizmu nutričnom “dlh”, ale má aj svoje úskalia – za prvé je dôležité vedieť aké výrobky, ako av akú dobu užívať. Iba samotné pojedanie doplnkov bez správneho dávkovania a dodržiavanie niekoľkých ďalších odporúčaní Vám môže spôsobiť nepríjemnosti ako bolesti hlavy, zápchu a podobne. Tým sa dá predísť správnou úpravou pitného a stravovacieho režimu, výberom doplnkov vhodných pre Vašu situáciu a zdravotný stav atď

Po druhé, a to hlavne, po skončení redukčnej kôry ste pravdepodobne zhodili niekoľko kilogramov, ale v prípade, že sa vrátite k stravovacím návykom a jedálnička, na ktorý ste boli zvyknutí pred chudnutím, Vaša zhodená kilá sa skôr či neskôr vráti späť a navyše pravdepodobne s nejakým “bonusom” v podobe ďalších kíl navyše. Na prevenciu tohto tzv jo-jo efektu je potrebné zaradiť dlhodobé zmeny stravovania https://sk.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1lna_anorexia. Ako každá krátkodobá diéta, ani výrobky Herbalife Vám samé o sebe nezabezpečí štíhlu líniu, v prípade, že neupravíte svoj celkový životný štýl a štýl stravovania najmä.

Ak si nie ste istí tým, čo vaše telo potrebuje, ako sa denne stravovať a ako používať výživové doplnky Herbalife , je najistejšia obrátiť sa na nutričného špecialistu, odborníka na výživu. Ten vám pomôže porozumieť zásadám zdravého stravovania, pomôže Vám nájsť optimálne riešenie pre situácie, ktoré sú vlastné vášmu životnému štýlu (napr. nemáte denne čas na obed, pracovných večera, viete, že musíte jesť zdravo, ale milujete sviečkovú na smotane atď.) . V priebehu konzultácií Vám poradca na základe informácií, ktoré mu oznámite vyberie vhodné potravinové doplnky (nielen doplnky Herbalife) a ich správne a bezpečné dávkovanie.

Pod odborným vedením si teda môžete byť istí, že sa v maximálnej miere uplatní benefit týchto z výživových doplnkov (Herbalife), teda nielen bezpečnú cestou zhodená kila, ale aj úprava drobných ťažkostí ako bolesti hlavy, neustála únava alebo problémy so žalúdkom. Zároveň sa naučíte ako na to až zhodíte kilá, o ktoré nestojíte, aby ste si svoju novú váhu udržali – aj tu Vám budú prípravky na ruky – pomôžu Vám nutrične ustáť “krízové” situácie ako dobrovoľne-povinné vyprážané karbonátky u mamičky, pracovné cesty, dovolenky a podobné udalosti, ktoré nám väčšinou k štíhlej línii príliš nepridajú.

Ak ste teda postupne zmenili svoj životný štýl a ak máte doma tieto osvedčené produkty, ktoré Vám najviac pomáhajú, môžete si byť istí, že aj výkyvy vo stravovanie či zmeny, ktoré so sebou život prináša, nevedú k nárastu hmotnosti, pretože si s nimi raz navždy budete vedieť poradiť.

Rate this post